Важливо

ФСБ заявляє, що затримані у звʼязку з терактом під Москвою мали «контакти на українській стороні»

ФСБ заявляє, що затримані у звʼязку з терактом під Москвою мали «контакти на українській стороні»

Особи, які брали участь у теракті у «Крокус Сіті Холі», намагалися втекти в Україну, повідомляє 23 березня російська державна агенція ТАСС із посиланням на Центр громадських зв’язків ФСБ.

За інформацією силовиків, учасники теракту «планували перейти російсько-український кордон» та «мали контакти на українській стороні». Сам теракт, за твердженням ФСБ, був ретельно спланований.

Раніше Слідчий комітет РФ повідомив, що «спецслужбами та правоохоронними органами у Брянській області, неподалік кордону з Україною затримано четверо підозрюваних з-поміж осіб, які вчинили теракт у концертній залі «Крокус Сіті Хол».

Загалом у звʼязку з терактом, як розповів російському лідерові Володимиру Путіну директор ФСБ Олександр Бортніков, затримали 11 осіб.

Зранку 23 березня Слідчий комітет Росії повідомив, що, за останніми даними, під час теракту в концертній залі «Крокус Сіті Хол» у Московській області загинули 93 особи.

Увечері 22 березня кілька осіб у камуфляжній формі в концертному залі стали стріляти з автоматів та підпалили будівлю.

Слідчий комітет (СК) Росії порушив кримінальне провадження за статтею про теракт. Учора російські ЗМІ повідомляли, що після теракту нападникам вдалося втекти на автомобілі.

Президент Росії Володимир Путін досі не прокоментував теракт. Російські новинні агенції писали, що йому доповідають про ситуацію, а віцепрем’єр Росії Тетяна Голікова сказала, що у відповідь на звіт про постраждалих Путін «побажав усім одужання та передав подяку лікарям».

Видання «Агентство» зазначає, що атака на «Крокус Сіті Хол» – найбільший у Росії теракт від часу нападу на школу в Беслані у 2004 році, коли загинули понад 300 людей.

Новини