Корупція

Експосадовцю Сил логістики ЗСУ повідомлено про ще одну підозру – прокуратура

Експосадовцю Сил логістики ЗСУ повідомлено про ще одну підозру – прокуратура

Колишньому начальнику Центрального управління продовольчого забезпечення тилу командування Сил логістики ЗСУ повідомили про ще одну підозру – цього разу у декларуванні недостовірної інформації, повідомляє 1 травня Офіс генерального прокурора.

За даними слідства, колишній посадовець ЗСУ вніс недостовірні відомості до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави. У щорічній декларації за 2022 рік у розділі «Грошові активи» він відобразив готівкові кошти на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

Слідчі проаналізували декларації посадовця за 2020 рік, сукупний розмір доходів підозрюваного та членів його сім’ї за 2021 та 2022 роки, а також виписки банківських рахунків і прийшли до висновку про «фінансову неспроможність» заощадити задекларовану суму.

Раніше цьому ж експосадовцю було повідомлено про підозру у незаконному збагаченні на майже 58 мільйонів гривень. 25 березня колишньому високопосадовцю Збройних сил України суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За даними слідства, чиновник у 2022-2023 роках набув необґрунтованих активів. Зокрема, йдеться про автомобіль, квартиру в Києві, 53 земельні ділянки на території України й інше майно.

У Державному бюро розслідувань та прокуратурі не називають імені чиновника.

Раніше стало відомо, що внутрішній аудит Міністерства оборони України за чотири місяці зміг виявити допущених порушень на понад 10 мільярдів гривень, повідомив голова відомства Рустем Умєров.

Новини