Світ

Чоловік, який погрожував вибухом біля Капітолію, здався поліції


Чоловік, який стверджував, що мав бомбу у пікапі біля будівлі Капітолію Сполучених Штатів у Вашингтоні, здався правоохоронним органам. Це сталося після багатогодинного протистояння, яке викликало масштабну реакцію поліції та евакуацію урядових будівель і підприємств у цьому районі.

Цього тижня у Конгресі не відбуваються засідання, проте на території перебував персонал, який довелося вивести за її межі.

Поліція не змогла одразу виявити, чи у транспортному засобі справді була вибухівка. Тим не менш, представники влади обшукали вантажівку, намагаючись зрозуміти, що змусило чоловіка, якого правоохоронці ідентифікували як 49-річного Флойда Рея Розберрі з Північної Кароліни, в’їхати на тротуар біля Бібліотеки Конгресу і погрожувати офіцерам бомбою.

Протистояння було вирішене мирним шляхом через близько п’яти годин переговорів. Роузберрі вибрався з вантажівки і був узятий під варту правоохоронцями. Інцидент фактично зупинив будь-яку діяльність у районі навколо Капітолію, оскільки поліція евакуювала будівлі та відгородила вулиці в ході заходів безпеки.

Новини