Світ

Білорусь почала не анонсовані завчасно військові навчання біля кордонів із Польщею

Білорусь почала не анонсовані завчасно військові навчання біля кордонів із Польщею

Представники оборони Білорусі оголосили про початок військових навчань біля західного кордону російського союзника з членом ЄС Польщею та на сході.

8 вересня Міноборони повідомило, що його війська тренуватимуться «звільняти тимчасово захоплену ворогом територію» та відновлювати контроль над прикордонними районами.

За заявою відомства, маневри триватимуть на військових полігонах у Бресті, поблизу західного кордону з Польщею, а також у районах навколо столиці Мінська та Вітебська на північному сході Білорусі.

Читайте також: Арештовано майно російських та білоруських підприємств на 400 млн грн – поліція

У міністерстві не повідомили, скільки військовослужбовців задіяно, але повідомили, що «кількість військ, які беруть участь у командно-штабних навчаннях, задіяне озброєння та військова техніка не перевищують рівня, який підлягає обов’язковому повідомленню згідно з Віденським документом 2011 року».

Режим Лукашенка дозволив російським військам доступ на територію Білорусі, звідки російські сили здійснюють бойові вильоти для бомбардування українських міст, а також запускають ракети по території України.

Проти Білорусі були запроваджені міжнародні санкції за співучасть у війні, яку розв’язала Росія.

Новини