Важливо

95% особового складу ЗСУ повністю вакциновані від COVID-19 – Резніков


Майже весь особовий склад Збройних сил України повністю щеплений від коронавірусної хвороби. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков 10 січня, передає пресслужба міністерства.

«Сьогодні Збройні Сили є лідерами за рівнем вакцинації в країні. Повністю щепилося 95% особового складу», – йдеться в коментарі.

Резніков прокоментував рішення Міністерства охорони здоров’я про дозвіл бустерної дози вакцини для людей віком від 18 років. Ревакцинацію рекомендують здійснювати, коли після другої дози мине від шести до дев’яти місяців.

Читайте також: МОЗ: понад 20 тисяч людей в Україні отримали бустерну дозу вакцини від COVID-19

«З одного боку, необхідно забезпечити оптимальний формат ревакцинації. З іншого, ми звернемося до колег з МОЗ за деякими роз’ясненнями. Зокрема, щодо тих випадків, коли дев’ять місяців вже минули. Так само буде зроблено усе необхідне, щоб сертифікати вакцинації військових відображалися у сервісі «Дія». Після бустерного щеплення сертифікати видаватимуться на 270 днів», – додав він.

За даними Міноборони, від початку кампанії з вакцинації одну дозу отримали 238 780 людей із особового складу Збройних сил, дві дози – 233 094 людини.

Від початку вакцинальної кампанії, за даними МОЗ, першу дозу вакцини від COVID-19 в Україні отримали понад 14,8 мільйона людей, дві дози – більше ніж 13,9 мільйона, додаткову дозу отримали 6 224 людини, бустерну дозу – 20 462 людини.

Новини